fbpx ...

Послуги компанії

Працює CRM

Працює бізнес

Працює економіка

Підберемо CRM-систему, якою ви дійсно будете користуватись, або відмовимо від впровадження. Ми виявимо потреби та підберемо оптимальне CRM-рішення саме для вашого бізнесу. Без сумнівів, готові підтримати ваш бізнес у всіх сферах його розвитку. Нижче ми розповімо детальніше про всі послуги та етапи нашої роботи.

Бізнес-аналіз

icon serviceПроводимо дослідження внутрішніх процесів компанії, виявляємо потреби та пропонуємо рішення для збільшення прибутку.

Впровадження CRM-системи

icon serviceПідбираємо та впроваджуємо CRM-систему, ідеальну для вашого типу бізнесу з метою збільшення кількості лідів, зменшення витрат на рекламу, автоматизації процесів та зростання доходу компанії.

Налаштування CRM-системи

icon serviceНалаштовуємо CRM-рішення відповідно до потреб вашого бізнесу та навчаємо, як користуватись системою. Налаштовуємо автоматизації та за необхідності створюємо віджети.

Наскрізна бізнес-аналітика

icon serviceНалаштовуємо системи наскрізної аналітики для аналізу маркетингових інвестицій та покращення продукту та сервісу.

CRM-аналітика

icon serviceВідстежуємо поведінку клієнта від надходження нового ліду до здійснення продажу. Налаштовуємо показники аналітики внутрішніх бізнес-процесів. Для збільшення прибутку надаємо важливу інформацію щодо розробки стратегій продажів та маркетингу.

Інтеграція СRM-системи з сайтом

icon serviceНалаштовуємо CRM для приймання та обробки замовлень з сайту. Розробляємо та налаштовуємо форми зворотного зв’язку на сайті. Синхронізуємо відомості між сайтом та CRM-системою.

Автоматизація бізнесу за допомогою СRМ-системи

icon serviceНа 26,4% покращуємо ефективність роботи менеджерів — зменшуємо час на рутину, запобігаємо втраті потенційних клієнтів. До 73% збільшуємо конверсію лідів у продажі — за допомогою системи збереження історії спілкування з клієнтом зменшуємо незадоволення від низького рівня обслуговування. До 30% збільшуємо прибуток бізнесу.

Інтеграція будь-якого CRM-рішення починається з консультації!

ceo person image for form

Сергій Тимчук

CEO «CRM Solutions»

laptop image for form    Або зателефонуйте нам за номером +38 (067) 333 16 45 Працюємо ПН-ПТ з 10:00 до 18:00