fbpx

Команда — наша головна сила!

image-person
Привіт!

Сьогодні познайомимося з Дашею — акаунт-менеджеркою компанії CRM Solutions та поговоримо про:

1

роботу акаунт-менеджера;

2

командну дружність;

3

цінності CRM Solutions.

Розкажи, будь ласка, як ти стала частиною команди CRM Solutions?

Все просто: я шукала роботу. Мої знайомі розповіли, що компанія CRM Solutions шукає менеджера з продажів. Хоч я мала невеликий досвід роботи, я вирішила спробувати та пішла на співбесіду. Та з-поміж 5 кандидатів обрали мене. Трохи пізніше ми поговорили з Сергієм Тимчуком та я змінила напрям діяльності у компанії.

Це цікаво! Розкажи, будь ласка, на який?

Тепер я більше акаунт-менеджер ніж менеджер з продажів. Я шукаю партнерів, інформацію про партнерські компанії. Починаю діалог з представниками цих компаній, а вже потім передаю його контакти партнер-менеджеру.

То ти менеджер з продажів чи акаунт-менеджер?

Взагалі я — акаунт-менеджер, але працюю за обома напрямами.

Ти сказала, що до роботи в CRM Solutions у тебе був невеликий досвід. Розкажи, а чим саме ти займалась до роботи в компанії?

Взагалі за освітою я — тестувальниця програмного забезпечення, але через війну не встигла попрацювати за спеціальністю. Не встигла і не планую:)

До роботи в CRM Solutions працювала менеджером з продажів у компанії, яка займається продажем автозапчастин.

Що найбільше мотивує тебе на досягнення результатів?

Люди, які працюють у нашій команді! Люди, які вже досягли певних висот та своїм прикладом показують, що можна досягати більшого. Загалом хочеться розвиватися разом з командою, коли вона тобі дає для цього все та допомагає у досягненні цілей.

Я була дуже здивована, коли побачила такий дружній колектив, який може тебе підтримати, а разом ви можете і посміятись, і поплакати.

А що для тебе успіх з особистісної точки зору?

Для мене успіх — це коли ти здобуваєш будь-який досвід: і хороший, і поганий. І через цей здобутий досвід можеш пропрацювати краще власні точки росту та покращити свої навички.

Дякую! Тоді як ти вимірюєш успіх?

Напевно, вимірюю у своїх власних відчуттях. Зараз поясню. Коли нова задача дається не так складно, а процес її виконання приносить мені радість — це для мене успіх та власне зростання.

Тобто певний вихід із зони комфорту?

Так, саме так.

Дякую! Поділись, як ти пояснюєш потенційному клієнту чи партнеру, що таке CRM-система?

Простими словами — це система для підвищення кількості продажів, масштабування та автоматизації бізнесу. CRM-система допомагає менеджерам та власникам компаній спростити частину роботи та зменшити час на виконання рутинних задач.

Тоді як ти вважаєш, яким бізнесам точно необхідна CRM-система?

Я думаю всім бізнесам, які планують у майбутньому масштабуватись або вже займаються цим процесом.

Що тобі подобається найбільше у роботі в CRM Solutions?

По-перше, це комунікація з людьми. Багато комунікації з людьми:) Мені комфортно з ними працювати. По-друге, це особистісний ріст. Мені здається, я досить швидко росту та розвиваюсь у CRM Solutions, адже компанія також зростає дуже швидко і нам, співробітникам, треба за нею встигати.

А які цінності компанії тобі імпонують найбільше?

Мені найбільше подобається індивідуальний підхід до кожного клієнта, людяність та почуття загальної дружності. Не тільки між співробітниками одного відділу або тільки до клієнтів. Ці цінності транслюються для всіх, хто взаємодіє з CRM Solution: від менеджера з продажів до клієнта. Ну і знання та розуміння продукту, який ми продаємо та приклад керівників. Так круто, як Тетяна Прус та Наталя Седова, ніхто з менеджерів з продажу не знає продукт.

Якою ти бачиш компанію за декілька років?

Я бачу CRM Solutions компанією міжнародного рівня.До чого ми всі зараз поступово йдемо. Це — компанія з великим досвідом та ще більшими амбіціями, але така ж дружня та весела.

Можливо в майбутньому ми будемо займатися не тільки впровадженням CRM-систем. Не знаю чому, але мені так здається.

P.S. Ми плануємо покрити весь світ та створити платформу для розвитку бізнесів, яка розв’язуватиме будь-які питання підприємців. Наш СЕО Сергій Тимчук якраз займається її створенням:)

image
І останнє питання: яка твоя найбільша мрія?

Тільки моя найбільша мрія чи в розрізі компанії?

Давай у розрізі компанії:)

З самого початку, тільки-но я прийшла в компанію, мені захотілось зростати разом з CRM Solution, щоб допомагати їй своїм досвідом та своєю працею. Зробити все якнайкраще, щоб привести в компанію класних людей та допомогти їй зростати.

Дякую за таке класне та щире інтерв’ю!