fbpx ...

Цінності команди
CRM Solutions

Понад 6 років активної інтеграції CRM-систем неможливі без грунтовних цінностей. В першу чергу ми прагнемо стати справжнім другом нашому клієнту, адже нам по-справжньому важливі люди та відносини з ними.

Найкраще про нашу експертність та досвід розкажуть кейси та відгуки наших клієнтів, а на цій сторінці поговоримо про те, без чого неможлива наша команда — про цінності.

Чесність

Чесність — це в першу чергу про здатність висловлювати свої думки, відстоювати позицію та доносити власну істину за будь-яких обставин. Саме тому чесність є фундаментом довгострокових відносин як у команді, так і з клієнтами.

Турбота

У команді ми дбаємо про фізичне та емоційне самопочуття одне одного, а в стосунках з клієнтом в першу чергу прагнемо допомогти виявити потреби бізнесу та підібрати оптимальне, «турботливе», рішення.

Повага

Ми — різні, з різним життєвим бекграундом та внутрішніми цінностями. Повага — це той фундамент, без якого неможливо вибудувати здорову особистісну комунікацію, адже саме вона вимірює здатність рахуватися з інтересами оточення.

Відповідальність

Доросла та зріла особистість несе відповідальність за свої слова, дії та рішення. Важливо пам’ятати, ми всі — живі люди та можемо припускатися помилок, але головною запорукою їх виправлення є саме відповідальність за свої вчинки.

Гармонія

Зовнішній та, особливо, внутрішній баланс — запорука великих починань та досягнень. Ми дбаємо про емоційне самопочуття команди та підтримуємо комфортну робочу атмосферу, турбуємось про баланс, цілісність та рівновагу кожного.

Бути корисним

Наша мета — допомогти: клієнтам з інтеграцією оптимальної саме для їх бізнесу CRM-системи, колегам — з професійною реалізацією. Бути корисним — це і про гармонію, і про повагу, і про піклування, і про відповідальність.