fbpx ...

всі дзвінки безкоштовні

UA
RU

Маркетингові можливості: воронка продажів та CRM-система

coverКонкуренція на ринку, без перебільшення, зростає щохвилини. Компаніям необхідно зосередитися не тільки на забезпеченні високої якості клієнтського сервісу, а й на ефективному використанні маркетингових ресурсів. Останні дозволяють побудувати ефективну маркетингову стратегію та взаємодію із клієнтами, які здійснюють або бажають здійснити покупки чи скористатися послугами компанії. Тут на допомогу підприємствам приходить воронка продажів, яка дозволяє відстежувати всі етапи взаємодії з клієнтами: від першого контакту до укладання угоди. Та, щоб досягти поставлених цілей, необхідно ефективно управляти та аналізувати поточний стан бізнесу. Це можливо завдяки використанню CRM-систем. Тож у цій статті розкажемо, як використання воронки продажів та CRM-системи може допомогти бізнесу збільшити кількість клієнтів та досягти нових горизонтів на ринку.

Що таке воронка продажів? Це — маркетингова модель процесу продажу, яка включає кілька етапів взаємодії бізнесу та клієнта: від «першого контакту» до укладання угоди між ними. Вона дозволяє компанії зосередитися на реальних потребах та інтересах своїх клієнтів. Допомагає визначити, хто з них потенційно готовий придбати продукт або послугу, а хто — реально це робить. Воронка продажів дає можливість оптимізувати бюджет маркетингових кампаній, орієнтуватися на цільову аудиторію та забезпечити більшу ефективність рекламних кампаній та акцій.

image

На кожному з етапів воронки відбувається відбір клієнтів, які можуть перейти до наступної стадії, а ті, хто не готовий до цього — виключаються. Отже, менеджер бачить, яка кількість клієнтів, на якому етапі «випадає», визначаючи основні причини неукладення угоди.

Для оптимізації керування та візуалізації всіх етапів воронки продажів найкраще використовувати її разом із CRM-системою. Остання дозволяє відстежувати взаємодію з окремим клієнтом на кожному з етапів воронки та створити індивідуальний, клієнтоорієнтований підхід. Реалізація воронки продажів у CRM-системі дозволяє зберегти більше клієнтів на наступних етапах та ефективніше конвертувати лідів, враховуючи досвід попередньої взаємодії.

Також, CRM-система дозволяє вести аналітику, збирати дані та статистику про кожен етап воронки та продажі. Це дає можливість планувати та коригувати стратегію роботи підприємства, з метою покращення результатів та збільшення кількості чеків.

Візуалізація воронки продажів CRM-системі дає можливість менеджерам компанія керувати власними продажами та зосередитися на найважливіших поточних завданнях: нагадати та проінформувати клієнта, який ще не здійснив оплату або допомогти прийняти рішення про придбання товару чи послуги. Так кожен із менеджерів може аналізувати та вносити корективи у власну стратегію продажів.

image

Зазвичай воронка продажів налаштовується відповідно до потреб та побажань компанії, яка прагне впровадити CRM-систему.

В одному з кейсів ми розповідали, як разом з інтеграцією CRM-системи, налаштували воронку продажів для клієнта — кондитерської, яка мала 15 Instagram-акаунтів. Це дало можливість менеджерам відстежувати та покращувати власну ефективність, збільшувати продажі, не плутатися з-поміж усіх активних акаунтів та зменшити час відповіді клієнтам до 3-х хвилин. Що загалом призвело до збільшення прибутку компанії на 20 %.

Отже, воронка продажів та CRM-система — невід’ємні компоненти успішного маркетингового плану, які можуть значно полегшити процес продажу та збільшити прибуток компанії. Використання цієї маркетингової моделі дозволяє зосередитися на найважливіших клієнтах, ефективно керувати продажами, забезпечити їхнє зростання та збільшення обсягів прибутків компанії. Усе це робить воронку продажів у CRM-системі незамінним інструментом для будь-якого сучасного бізнесу.

Висновки

Прагнете збільшити прибуток власного бізнесу та дізнатись, чи потрібна вам взагалі CRM-система? Звертайтеся на безоплатну консультацію до наших спеціалістів. Ми відмовимо вас від інтеграції, якщо побачимо, що вашому бізнесу CRM-система не потрібна!

Сподобалася стаття та впевнені, що вона стане в пригоді вашим друзям? Тоді не забудьте поділитися посиланням у своїх соціальних мережах.

Сподобалась стаття?

  Приєднуйся до нашої email-розсилки

  Підписуючись ви погоджуєтесь зі стандартною політикою конфіденційності

  Інтеграція будь-якого CRM-рішення починається з консультації!

  img

  Сергій Тимчук

  CEO «CRM Solutions»

  laptop

   Або зателефонуйте нам за номером +38 (067) 333 16 45 Працюємо ПН-ПТ з 10:00 до 18:00